Wat een plekje!
Deze fraai verbouwde woonboerderij heeft de menselijke maat! Lekker ruim maar nergens te groot. Uiterst plezierig om te bewonen en beheersbaar om te onderhouden.
De locatie is perfect. Vrij maar toch in de buurt van de dorpskernen van Yde en Vries, op nog geen 10 fietsminuten van Eelde en met de auto bent u in nog geen 15 minuten in Groningen en Assen.
Temidden van fraai met houtwallen omzoomde landerijen ligt deze charmante woonboerderij.
De afgelopen jaren hebben de huidige bewoners met zorg, kunde en de benodigde investeringen een uiterst plezierig te bewonen woonboerderij gerealiseerd. Er is een nieuwe rieten kap in 2022 aangebracht (schroefdak). De afgelopen jaren is de gehele woonboerderij gerenoveerd en gemoderniseerd, Zo zijn de vloeren, de woonkeuken, de badkamer en het toilet compleet vernieuwd. Er zijn 9 (400 wp) zonnepanelen geplaatst en de woonboerderij heeft een energielabel B.
De speels en fraai aangelegde tuin is gelegen op 2095 m2 eigen grond. Volledig vrij en prettig ruim, maar toch goed te onderhouden.
De mooie tuin kent meerdere zonneterrassen. Er zijn fruitbomen en een kundig aangelegde moestuin met bijbehorende tuinkas. Hier kunt u het landleven in optima forma ervaren! En als u wilt nagenieten van een dag buitenleven dan is er een prachtige veranda waaronder u tot in de late uurtjes van dit mooie plekje kunt genieten.
De veranda is onderdeel van een royale houten schuur. Eveneens is er een carport voor twee auto’s of caravan.
De woonboerderij zelf kan volledig gelijkvloers worden bewoond. Er zijn twee nette slaapvertrekken op de begane grond met daarbij een luxe badkamer.
Indeling:
Entree naar ruime hal met vide. De L-vormige sfeervolle woonkamer biedt door de mooie hoge raampartijen een oase aan licht. Er zijn natuurstenen vloeren voorzien van vloerverwarming en er is een sfeer verhogende houtkachel.
Vanuit de centrale hal bereikt u eveneens de woonkeuken en de bijkeuken. Beide ruimtes zijn hoogwaardig afgewerkt met een nette keukeninrichting. De woonkeuken is zeer charmant doordat de oude gebinten op leuke wijze in het keukenontwerp zijn geïntegreerd.
De luxe keuken is passend qua stijl en in lichte kleurstelling uitgevoerd. Er is een werk-/spoeleiland en er zijn diverse inbouwappartuur waaronder een stijlvol retro gasfornuis met inductie kookplaat en uitgebreide bakmogelijkheden (Richmond).
In de centrale hal bevindt zich een keurig toilet. Via de gang bereikt u de twee slaapvertrekken en de badkamer. De masterbedroom is naast de luxe badkamer gesitueerd. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche, toilet en wastafelmeubel.
Vanuit de gang is er via de vlizotrap een grote royale zolder te bereiken. Deze ruimte kan eveneens via een vaste trap of via de overloop toegankelijk gemaakt worden. Hier is een zee van ruimte onder de beschoten kap. Eenvoudig is hier extra woonruimte te realiseren.
De vaste trap in de hal leidt naar de vide. Hier is een werkplek gerealiseerd. Vanuit deze vide bereikt u de hier aanwezige, leuke en royale slaapkamer.
Voor een goede indruk van de maatvoering en de indeling verwijzen wij u naar de plattegronden.
Voor een sfeerimpressie moet u beslist de video bekijken.
Bijzonderheden:
- Goed onderhouden rietgedekte woonboerderij;
- Plezierige maatvoering;
- De afgelopen jaren zorgvuldig en compleet verbouwd;
- Pracht locatie aan de rand van Yde en nabij Vries en Eelde;
- Snel in Groningen en Assen;
- Charmant en sfeervol;
- Onder andere slaapkamers en badkamer op de begane grond;
- Prachtige tuin met fruitbomen, moestuin, tuinhuis, veranda en prieel.